Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
  • TRY

YargıcıYours'u Keşfedin

Zamansız bir şıklığa, özel avantaj ve ayrıcalıklarla sahip olmanız için sizi Yargıcı’nın özel dünyasına davet ediyoruz. YargıcıYours Özel Müşteri Programı ile yaptığınız alışverişlerden puan kazanın, size özel kampanyalar ve sürprizlerden faydalanın, indirimlerden öncelikli olarak haberdar olun, YargıcıYours ile kazandığınız puanları alışverişlerinizde para yerine kullanın. Siz de Yargıcı'nın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve YargıcıYours dünyasını keşif yolculuğuna çıkmak isterseniz hemen başvuru formunu doldurun.

ŞİMDİ KATILIN


Her Keşif Bir Ödül

YargıcıYours Programı'na üye olun, alışverişlerinizde puan biriktirmeye başlayın ve Yargıcı dünyasının sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayın.

Üye Ol, Kazan!
Programa üye olduktan sonra sadece mağazalarımızdan yapacağınız ilk alışverişiniz sonrasında %10 Hoş Geldin Puanı yüklenir. (Kazanılacak puan en fazla 100 TL ile sınırlıdır.)
Keşfettikçe Kazan!
Alışverişleriniz karşılığında puan kazanabilirsiniz. Detaylar için aşağıdaki tabloyu ve Puan Kazanımı bölümünü inceleyebilirsiniz.
Bir Dilek Tut!
Doğum günü haftanızda puanlarınızı sadece mağazalarımızda 2 kat değerli olarak kullanabilirsiniz.
Çağrı Merkezinde Öncelik*
İhtiyaç duyduğunda çağrı merkezimize öncelikli bağlanıp destek alabilirsin.
Özel İndirimler ve Fırsatlar
YargıcıYours üyeleri sürpriz hediye, indirim ve özel etkinliklerden ayrıcalıklı olarak faydalanırlar.
ŞİMDİ KATILIN

      *Bu fırsat sadece Elite statüsünde geçerlidir.

SELECTPREMIUMELITE
1 yıllık harcama 24.999 TL'ye Kadar 25.000 - 49.999 TL Arası 50.000 TL'den Yüksek
Puan Kazanımı %1,5 %5 %10
%10 Hoş Geldin Puanı* + + +
Doğum günü haftanızda puanlarınız 2 kat değerli**  + + +
Kişiye özel baremli ödül kampanyaları + +
Yargıcı Çağrı Merkezi'nde öncelik +
Özel etkinliklerimize davet +


*Sadece mağaza alışverişlerinde geçerlidir. İlk alışverişiniz sonrasında 1000 TL’ye kadar alışverişinizde %10 puan (En fazla 100 TL puan kazanımı olmak üzere) kazanabilirsiniz.

**Sadece mağaza alışverişlerinde geçerlidir. Doğum gününüzden 7 gün öncesinden doğum gününüze kadarki süreçte faydalanabilirsiniz.

Keşfederken Merak Ettikleriniz:

Üyelik ve Hesap Bilgileri

YargıcıYours Programına nasıl üye olabilirim?

Tüm Yargıcı mağazalarında ve Online Shop'ta geçerli olan YargıcıYours Özel Müşteri Programı'na, mağazalarımızda ya da Online Shop'ta üye olabilirsiniz.


YargıcıYours bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") kapsamında işlemiş olduğumuz kişisel verilerinizi doğru ve güncel tutma zorunluluğumuz bulunmaktadır. Bu sebeple kişisel verilerinizde herhangi bir değişiklik olması halinde lütfen ilgili değişikliği en yakın YARGICI mağazasına giderek veya info@yargici.com.tr e-posta adresine e-posta atarak bildiriniz. Tarafınızca yapılacak usulüne uygun bildirim sonrasında kişisel verileriniz veri kayıt sistemimizde güncellenecektir.


Mağazada programa kaydoldum, online olarak da avantaj elde edebilir miyim?

Online Shop üyeliğinde, mağazada YargıcıYours sistemine üye olduğunuz cep telefonu numaranızı kullanırsanız YargıcıYours programında birikmiş puanlarınızı profilinizden görüntüleyebilir ve puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Puan Kazanımı

Nasıl puan kazanırım?

Yapacağınız her alışverişte bulunduğunuz statüdeki oran doğrultusunda puan kazanırsınız. Örneğin Elite kategorisindeki müşterimiz 1000 TL'lik bir alışveriş yaptığında 100 puan kazanırken aynı tutardaki bir alışveriş karşılığı Select statüsündeki diğer bir YargıcıYours üyesi 15 puan kazanır.

Puanım hesabıma ne zaman yansıyacak ?

Kazandığınız puanlar alışverişinize ilişkin fatura oluşturduktan 7 gün sonra hesabınıza yansıyacaktır.

Her alışverişimden puan kazanabiliyor muyum?

Tüm alışverişlerinizde puan kazanılmaktadır. Ancak ara ve sezon sonu indirim dönemlerinde ve diğer kişiye özel kampanyalara dahil olan işlemlerde statüler özelindeki puan kazanımı gerçekleşmez.

Mardan Palace, Vogue, Cullinan, Rixos Hotel mağazaları puan kazanımı kapsamında değildir. Bu mağazalardan yapılan alışverişlerden puan kazanımı gerçekleşmez.

 


Gift Card kullanımlarında puan kazanabilir miyim?

YargıcıYours programi kuralları gereği Gift Card kullanımlarında puan kazanamazsınız.


Puan kullandığım alışverişimden de puan kazanabilir miyim?

Yaptığınız alışverişlerde kullandığınız puan miktarının dışında kalan sepet tutarınız karşılığında puan kazanırsınız. Örneğin 1000 TL'lik bir alışverişte 100 puan kullanmanız durumunda aradaki fark olan 900 TL'lik bölüm için statünüz doğrultusunda puan kazanırsınız.

Hoş Geldin Puanı'nı nasıl kazanırım?

Yargıcı Yours programına üye olduktan sonra Yargıcı mağazalarından yapacağınız ilk alışverişiniz sonrasında alışveriş tutarınızın %10’u değerinde Hoş Geldin Puanı kazanacaksınız. Kazanabilecek puan en fazla 100 TL ile sınırlıdır. Örneğin; 500 TL’lik bir alışveriş yapıldığında 50 puan, 1.500 TL’lik bir alışveriş yapıldığında ise maksimum kazanım olan 100 TL’lik puan kazanılacaktır.

Doğum günü haftamda puanlarım 2 kat değerli mi?

 

Doğum gününüz bizim için de değerli. Doğum gününüzden 7 gün önceden doğum gününüze kadarki sürede sahip olduğunuz puanları kullandığınızda 2 kat değerli olarak kullanabileceksiniz.

Puan Kullanımı

Puanlarımı nasıl kullanabilirim?

Biriken puanlarınızı hem Yargıcı Mağazaları’nda hem de Online Shop'ta kasa işlemi adımında kullanabilirsiniz. Online Shop'ta "Ödeme Bilgileri" adımında YargıcıYours kutucuğunu işaretlediğinizde kullanabileceğiniz toplam puan miktarınızı görebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz puan miktarını kutucuk içerisine yazıp onaylamanız yeterli olacaktır. Mağaza alışverişlerinizde ise kasiyerimiz toplam puan miktarınız konusunda sizi bilgilendirecektir. Kullanmak istediğiniz puan miktarını belirterek kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.


Puanlarımı kullandıktan sonra ürünü iade edersem puanlarıma ne oluyor?

Satın alma işlemi gerçekleşirken kullandığınız puan miktarı, alım yaptığınız ürünlere fiyatları oranında yansıtılmaktadır. Bir ya da birden çok ürün iade etmeniz durumunda o ürüne yansıyan puan miktarı hesabınızdan düşülmektedir.


Bir kerede en fazla kaç puan kullanabilirim?

Alışverişlerinizde YargıcıYours hesabınızda biriken puanların dilediğiniz kadarını kullanabilirsiniz.

Segmentler

Bir üst segmente nasıl/ ne zaman geçebilirim?

Yargıcı’dan son 1 yıldır yaptığınız alışverişlerin toplamı ilgili statü baremine ulaştığında bir üst statüye geçme hakkı elde edersiniz.


Bir yıl içerisinde ilgili segmentteki harcama tutarına ulaşamazsam ne olur?

Son bir yıl içerisindeki harcamalarınız mevcut statünüzü korumanıza yeterli olmazsa harcama tutarınıza göre alt statülerde programa devam edersiniz.

Diğer

Programdan nasıl çıkabilirim?

YargıcıYours Programı’ndan çıkmak isterseniz 444 9742 numaralı çağrı merkezimizden hafta içi 09:00-19:00 saatleri saatleri arasında bize ulaşabilir, mağazalarımızı ziyaret edebilir veya info@yargici.com.tr e-posta adresine e-posta atarak üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Yargıcı Card sistemine ne oldu?

Yargıcı Card programi keşfetmenizi bekleyen yepyeni fırsatları ile artık YargıcıYours çatısı altında sizlerle buluşuyor. Yargıcı Card sistemindeki tüm puanlarınız YargıcıYours sistemine aktarılmıştır.


Puanlarım silinir mi?

YargıcıYours puanlarınız, ilgili puanı kazandıran alıverişin yapıldığı takvim yılını takip eden yılın son gününe kadar kullanılabilir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan puanlar ise silinir ve artık kullanılamaz.

Sorunuza yanıt bulamadınız mı?

YargıcıYours Programı'na ilişkin tüm soru ve sorunlarınız için 444 9742 numaralı çağrı merkezimizden hafta içi 09:00-19:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş
250 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz !
Yapı Kredi'ye Özel 6 Taksit
Müşteri Hizmetleri
Yargıcı © 2024 Tüm hakları saklıdır. Inveon Logo
Masterpass-Güvenli Alışveriş