1500 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
  • TRY

Bu koleksiyon ile tasarımda sürdürülebilirlik ve zamansızlık ilkelerinin bir araya getirerek yeni lüksün tanımını baştan yapıyoruz. Premium Essentials™ koleksiyonunun tasarım felsefesi bize yavaşlama, gardıroplarımıza ve hayatımıza daha kalıcı bir bakış açısı ile değerlendirme fırsatı sunmakta. Gardıropların olmazsa olmazı niteliğindeki ürünleri yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile birleştirerek zamansız tasarımlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Premium Essentials Koleksiyonu’nu incelemek için tıklayın.Yargıcı

Zamansız Tasarım
 

Hangi dönemde olursa olsun daima rahatlıkla giyebileceğimiz; kesimiyle kumaşıyla, duruşuyla modasının geçmeyeceğine emin olduğumuz parçalar vardır. Bu ürünler gerek günlük hayatta gerek iş hayatında sunduğu alternatif kullanım olanağı ile büyük bir rahatlık sağlar. Premium Essentials™ kategorisindeki ürünlerimiz yalın tasarımı ile zamansız bir tarz sunarken kaliteli işçiliği sayesinde uzun yıllar gardırobunuzda yer almasını sağlayacak.Titiz El İşçiliği
 

Premium Essentials Koleksiyonu’muzdaki Ayakkabı&Çanta kategorilerindeki ürünler, ustaların özenli çalışmaları sonucu hayat bulur. Malzemelerimizi titizlikle seçiyor ve üretim sürecindeki her adımı özenle takip ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesi, estetiği ve dayanıklılığı, el işçiliği sayesinde en üst seviyededir. Her bir ürünümüz, benzersiz bir hikayeye sahiptir ve bu da onları tüketicilerimiz için daha özel kılmaktadır. Premium Essentials Koleksiyonu’muzdaki her ürün, sizin gibi kaliteye ve zarafete önem veren tüketicilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Yargıcı
Doğal Boyalar
 

Doğal boyalar, doğanın bize sunduğu sonsuz olanaklardan sadece biri. Sürdürülebilirlik felsefemizin bir parçası olarak Premium Essentials™ koleksiyonumuzdaki bazı ürünlerimizde Ayyıldız markası ile yaptığımız iş birliği kapsamında M-BLUE Roots doğal pigmentlerden üretilen boyalar kullanıyoruz. Roots eski uygarlıklara benzer yöntemlerle bitki köklerinden elde edilen pigmentler ile oluşturulan bir tekstil boyasıdır.

YargıcıSürdürülebilir ve Doğal İçerikler
 

Premium Essentials Koleksiyonu'muzda doğal içerikler ve sürdürülebilir kumaşlarla lüks bir kombinasyon yaratıyoruz. Yüzde 100 keten, organik pamuğu ve ipek gibi çevre dostu malzemeler kullanarak, sadece şık ve konforlu giysiler üretmiyoruz aynı zamanda dünyayı da koruyoruz. Sürdürülebilirlik bizim için bir yaşam tarzıdır ve Premium Essentials Koleksiyonu'muz bu anlayışın bir yansımasıdır.Premium Essentials koleksiyonumuzu aşağıdaki mağazalarda bulabilirsiniz.

İSTANBUL: Akasya AVM, Akbatı AVM, Akmerkez AVM, Bağdat Caddesi, Buyaka AVM, İstinye Park AVM, Orjin Maslak, Nişantaşı, Palladium AVM, Vadistanbul AVM, Zorlu Center, Hilltown AVM,aqua Florya İZMİR: Agora AVM, Alsancak, Forum Bornova, Çeşme Marina ANKARA: Arcadium AVM, Panora AVM BURSA: Korupark AVM MERSİN: Marina MUĞLA:Fethiye, Midtown, Yalıkavak Marina AYDIN:Kuşadası ANTALYA:The Land Of Legends SAMSUN: Piazza KOCAELİ: Symbol

Güvenli Alışveriş
250 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz !
Yapı Kredi'ye Özel 6 Taksit
Müşteri Hizmetleri
Yargıcı © 2024 Tüm hakları saklıdır. Inveon Logo
Masterpass-Güvenli Alışveriş