750 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
  • TRY

Bu koleksiyon ile tasarımda sürdürülebilirlik ve zamansızlık ilkelerinin bir araya getirerek yeni lüksün tanımını baştan yapıyoruz. Premium Essentials™ koleksiyonunun tasarım felsefesi bize yavaşlama, gardıroplarımıza ve hayatımıza daha kalıcı bir bakış açısı ile değerlendirme fırsatı sunmakta. Gardıropların olmazsa olmazı niteliğindeki ürünleri yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile birleştirerek zamansız tasarımlar oluşturmayı hedefliyoruz.

Premium Essentials Koleksiyonu’nu incelemek için tıklayın.


Zamansız Tasarım
 

Hangi dönemde olursa olsun daima rahatlıkla giyebileceğimiz; kesimiyle kumaşıyla, duruşuyla modasının geçmeyeceğine emin olduğumuz parçalar vardır. Bu ürünler gerek günlük hayatta gerek iş hayatında sunduğu alternatif kullanım olanağı ile büyük bir rahatlık sağlar. Premium Essentials™ kategorisindeki ürünlerimiz yalın tasarımı ile zamansız bir tarz sunarken kaliteli işçiliği sayesinde uzun yıllar gardırobunuzda yer almasını sağlayacak.

Yargıcı
Yargıcı
Eko-Kaşmir
 

Günümüzde kaşmirin de sürdürülebilir yöntemlerle elde edilmiş ve çevre etkisi azaltılmış şekilde elde edilen hali tercih edilmektedir. Eko-kaşmir olarak adlandırılan bu tür, %50 oranında rejenere edilmiş kaşmir, %50 oranında da yeni kaşmir liflerinin karışımı ile elde ediliyor. Sürdürülebilirlik vizyonumuz kapsamında Premium Essentials™ kategorisinde yer alan tüm kaşmir ürünler Millefili markası tarafından sağlanıyor. Millefili eko-kaşmir üretim süreçlerinde %50 daha az elektrik ve %25 daha az su tüketerek, %90 oranında daha az karbon dioksit salınımı sağlıyor.

Yargıcı
Doğal Boyalar
 

Doğal boyalar, doğanın bize sunduğu sonsuz olanaklardan sadece biri. Sürdürülebilirlik felsefemizin bir parçası olarak Premium Essentials™ koleksiyonumuzdaki bazı ürünlerimizde Ayyıldız markası ile yaptığımız iş birliği kapsamında M-BLUE Roots doğal pigmentlerden üretilen boyalar kullanıyoruz. Roots eski uygarlıklara benzer yöntemlerle bitki köklerinden elde edilen pigmentler ile oluşturulan bir tekstil boyasıdır.

Yargıcı
Kromsuz Deri
 

Yüzyıllardır dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü nedeniyle her sektörde sıklıkla tercih edilen derinin, yeni enerji ve su tasarrufu sağlayan teknolojiler sayesinde işleme esnasında yaratmış olduğu çevresel ayak izi önemli ölçüde azaldı. Sürdürülebilirlik vizyonumuz kapsamında Premium Essentials™ kategorisinde yer alan tüm deri ürünlerimizde çevre dostu tabaklama işlemi sayesinde kromsuz deriler kullanıyoruz.

Kromsuz Deri kullanılan ürünleri incelemek için tıklayın.Premium Essentials koleksiyonumuzu aşağıdaki mağazalarda bulabilirsiniz.

İSTANBUL: Akasya AVM, Akbatı AVM, Akmerkez AVM, Bağdat Caddesi, Buyaka AVM, İstinye Park AVM, Maslak, Nişantaşı, Palladium AVM, Vadistanbul AVM, Zorlu Center İZMİR: Agora AVM, Alsancak, Hilltown AVM ANKARA: Arcadium AVM, Panora AVM BURSA: Korupark AVM MERSİN: Marina

Güvenli Alışveriş
250 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz !
Yapı Kredi'ye Özel 6 Taksit
Müşteri Hizmetleri
Yargıcı © 2022 Tüm hakları saklıdır. Inveon Logo
Mastepass-Güvenli Alışveriş
Mastepass-Güvenli Alışveriş