• TR
    • GÖNDERİM ÜLKESİ
  • TR
  • TRY
Yargıcı Logo
Yargıcı Logo
Kolay Gelsin: Hızlı teslimat seçeneği ile birlikte saat 12.00 ya kadar vereceğiniz tüm siparişlerde, ertesi günü teslimat yapılmaktadır. (İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Bursa illerinde için teslimat süremiz bir iş günüdür. Antalya, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Hatay ve Gaziantep illerinde teslimat süremiz iki iş günüdür. Pazar günleri ve resmi tatiller hariç.)

*Kolay Gelsin Teslimatlarına Homeworks ürünlerimiz dahil değildir.Yurtiçi Kargo: Yurtiçi Kargo seçeneği ile vereceğiniz siparişleriniz, tüm Türkiye’ye 1-4 iş günü arasında teslim edilmektedir.  (Pazar günleri ve resmi tatiller hariç.) 
Horoz Lojistik: 40 desinin üzerindeki tüm Homeworks siparişleriniz,  Horoz Lojistik seçeneği ile 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. (Pazar günleri ve resmi tatiller hariç.)
Yargıcı Özel Kargo: Hassas Homeworks ürünlerinden vereceğiniz siparişleriniz, Yargıcı Özel Kargo seçeneği ile özel araçlarımızla 1-4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. (Pazar günleri ve resmi tatiller hariç.)

*İstanbul içi Hassa Homeworks siparişleriniz ertesi gün teslim edilmektedir.
Yargıcı Point: 
Yargıcı Point seçeneği ile saat 12:00’ya kadar vereceğiniz tüm siparişlerinizi, istediğiniz İstanbul mağazalarımızdan ertesi gün kendiniz teslim alabilirsiniz. (Cumartesi, Pazar günleri ve resmi tatiller hariç.)

Güvenli Alışveriş
250 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz !
Yapı Kredi'ye Özel 6 Taksit
Müşteri Hizmetleri