650 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
  • TRY

Açık Rıza Metni

 

 Yargıcı Konfeksiyon İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi’nden alışveriş yaparken kredi kartı kullanmam halinde ödemenin gerçekleştirilmesi amacıyla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak toplanan 󠄁 󠄁kişisel 󠄁verilerimin sunucusu yurtdışında bulunan yazılım ve/veya altyapı sistemleri aracılığı ile söz konusu sunucuların bulunduğu ülkelere aktarılmasına açık rıza veriyorum.[OGBLaw1] 

 

 Yargıcı Konfeksiyon İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi’nin etkinlikleri ve özel günlere ilişkin bilgilendirmeleri için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde, isim-soyisim-doğum tarihi ve iletişim bilgilerimi işlemesine ve elektronik ticari ileti göndermesine onay ve açık rıza veriyorum.

 

 

 Yargıcı Konfeksiyon İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi’nin ürün, avantaj, indirim, kampanya ve çekilişlere ilişkin benimle iletişime geçmesine, bu amaçla isim-soyisim, iletişim bilgileri ve alışveriş bilgilerimi işlemesine ve elektronik ticari ileti göndermesine onay ve açık rıza veriyorum.

 

 

 

 Yargıcı Konfeksiyon İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi’nin anlaşmalı olduğu 3. firmaların ürün, avantaj, indirim ve kampanyaları hakkında bilgi verilmesi amacıyla Yargıcı’nın tarafımla iletişime geçmesine, elektronik ticari ileti göndermesine ve isim-soyisim, iletişim bilgileri ve alışveriş bilgilerimi işlemesine onay ve açık rıza veriyorum.

 

İsim Soyisim:

Tarih:

İmza:

 

 

 

 [OGBLaw1]Bu alan, yurtdışına aktarım söz konusu olduğu için Kurul uygulamaları gereği zorunlu tutulmalıdır. Aşağıdakiler ise zorunlu tutulmamalı ve müşterinin tercihine bırakılmalıdır.

Yargıcı © 2022 Tüm hakları saklıdır. Inveon Logo
Mastepass-Güvenli Alışveriş
Mastepass-Güvenli Alışveriş